Hrajte jako v lize

Založili jsme vlastní soutěž amatérských dvojic.
Přidejte se.

pojďme na to
Soutěžní liga dvojic ve stolním tenisu

V6 CUP

Domluvte se se svým parťákem, utvořte dvoučlenný tým a prožijte atmosféru soutěžních utkání dva proti dvěma.

Každé utkání obsahuje pět zápasů (4 dvouhry a 1 čtyřhra).

Aktuálně

4.5.2021

Pozastavení 2. Route V6 CUP

Bohužel dokud nebude vzhledem k opatřením proti COVID umožněno hrát čtyřhry musíme soutěž pozastavit

Storno podmínky

Průběh a podmínky soutěže V6 CUP‍

Každé dvoučlenné družstvo má za úkol odehrát nejpozději ve stanoveném termínu postupně všechna utkání proti ostatním dvoučlenným týmům.

Soutěže se bude účastnit maximálně 8 týmů. Pokud se přihlásí více než 8 týmů, budou týmy rozděleny do více skupin.

Tzn., že během 3 měsíců odehrajete maximálně 7 utkání.

Pořadí i termíny utkání jsou libovolné, závisí pouze na vzájemné domluvě.

Aby byla domluva jednotlivých utkání možná, budou mít kapitáni týmů na sebe kontakty (jméno, email a telefon).

Utkání

Utkání se skládá z jednotlivých zápasů, prakticky stejně jako ještě nedávno v Davis Cupu, tj. 4 dvouhry (každý s každým) a na závěr si zahrajete 1 čtyřhru.

V Davis Cupu na to mívali 3 dny, vám budou bohatě stačit 2 hodiny na jednom stole.

Výsledek celého utkání zapíšete do zápisu, který si vytisknete nebo je k dostání na recepci Hravého baru.

Jak si udělat rezervaci

Výhody

Jednoznačně velmi rychlé zlepšení ve hře, spousta zábavy i napětí. Seznámení se s dalšími návštěvníky naší haly a navázání zajímavých přátelství.

Navíc na každé soutěžní utkání obdržíte slevu 40 Kč, tj., 20 Kč/hod.

Vítěz každé skupiny obdrží diplom a společný stacionární pohár, který bude umístěn v Hravém baru s názvem týmů a příslušné skupiny.

Při vyšším počtu účastníků začneme zohledňovat úspěšnost jednotlivých týmů. Ti úspěšnější budou pak hrát ve výkonnostně vyšší skupině. Postupový a sestupový klíč bude uveřejněn, až takováto situace nastane.

Podmínky pro účast v soutěži

Utvořte dvojici v libovolném složení. Zvolte si jakýkoliv maximálně dvouslovný, neurážlivý název, pod kterým budete soutěžit. Pokud u nás nemáte registraci udělejte si ji na tomto odkazu: stolnitenisbrno.isportsystem.cz.

Vyplňte přihlášku a ve stanoveném termínu ji odešlete na davoch@outlook.cz.

Zaplaťte startovné za svůj tým ve výši 100 Kč na účet č................................ Variabilní symbol: ..., do poznámky uveďte název svého týmu.

Před zahájením soutěže zde najdete soubor s kontakty na ostatní přihlášené soutěžící (soupisku), kterou rozešleme do emailu kapitánům. Kontakty (jméno, email, telefon) uvede v přihlášce alespoň kapitán. Tyto údaje budou uvedeny pouze v soupisce a budou vám sloužit pouze pro vzájemnou domluvu utkání a pro nezbytné informace k V6 CUP. (Pokud přestane některý tým hrát V6 CUP, nebudou již kontakty z naší strany na tento tým v dalších Route nikomu poskytovány).

Odesláním přihlášky se současně zavazujete k tomu, že se budete snažit odehrát ve stanoveném termínu všechna soutěžní utkání (maximálně 7) a budete dbát o to, abyste nenechali propadnout rezervované hodiny na kurtu.

Na každé soutěžní utkání bude poskytnuta sleva 40 Kč z našeho aktuálního ceníku (20 Kč/1 hodina/1 stůl). Předpokládaná doba jednoho utkání jsou 2 hodiny. Tuto slevu nelze kombinovat s ostatními programy, jako jsou permanentky a poukazy. Platbu za stoly si dělíte se soupeřem na půl.

Je nutné se vždy předem domluvit, kdo udělá rezervaci stolu (abyste neposílali dvě rezervace na jedno utkání). I proto do poznámky v rezervačním formuláři vždy napište „V6 CUP“ a názvy obou týmů, které budou na tuto rezervaci hrát.

Výsledky 1. Route 66