Zúčastněte se

Pořádáme turnaje pro veřejnost. Pro hobíky, amatéry a hráče do úrovně městského přeboru. Sledujte pozvánky, přihlaste se.

Začátečnický:

Tento turnaj je určen pro každého, kdo si po nějaké době chce připomenout jak krásné je si zahrát ping pong nebo bere pálku poprvé do ruky. Člověk se seznámí se spoustou lidí, užije si příjemný večer v kolektivu a zároveň si zahraje na začátečnické úrovni proti lidem svých kvalit v dvoukolovém systému skupin. Na konci všichni společně pomůžeme vítězům s vypitím jeho hlavní ceny - láhve ořechovky.

mírně pokročilý:

V této kategorii se objevují náznaky pokroku. Pokud jste někdy stolní tenis hráli, hrajete nebo alespoň chodíte pravidelněji hrát, chcete rozumět rotacím a typům podání, je tato kategorie přímo pro vás. I v tomto formátu využíváme dvoukolových skupin, ale občas i zaexperimentujeme s něčím novým. Zlatá střední cesta mezi začátečníky a pokročilými - kvalitnější protihráči, ale stále krásný hřeb večera: Ořechovka pro všechny.

Pokročilý:

Pokud patříte mezi lepší hráče, jenž hrají pravidelněji amatérskou ligu, nebo nižší soutěž a zároveň již rotacím rozumíte a podání je pro vás hračka, vyzkoušejte naše pokročilé turnaje. Lidé se zde za plného soustředění snaží dosáhnout co nejlepšího výsledku, který následně mohou oslavit u vychlazeného piva. Využíváme švýcarského systému nasazování hráčů pro co nejspravedlivější výsledky turnaje. Za první tři místa si vítězové odnesou medaile, diplomy a finanční dar v podobě až 500Kč kreditu na vstupné do baru, nebo pro vstup do dalšího turnaje.

***

ARCHIV TURNAJŮ 2022

LEDEN

pátek 7.1.2022 (pokročilý pro jednotlivce)

neděle 9.1.2022 (čtyřhra pro začátečníky)

pátek 14.1.2022 (začátečnický pro jednotlivce)

neděle 16.1.2022 (čtyřhra pro pokročilé)

pátek 21.1.2022 (pokročilý pro jednotlivce)

neděle 23.1.2022 (čtyřhra pro začátečníky)

pátek 28.1.2022 (začátečnický pro jednotlivce)

neděle 30.1.2022 (čtyřhra pro pokročilé)

pátek 4.2.2022 (pokročilý pro jednotlivce)

neděle 6.2.2022 (čtyřhra pro začátečníky)

neděle 13.3.2022 (doporučení pokročilí)

neděle 20.3.2022 (doporučení začátečníci)

neděle 3.4.2022 (doporučení pokročilí)

neděle 17.4.2022 (doporučení začátečníci)

neděle 24.4.2022 (doporučení pokročilí)

neděle 1.5.2022 (doporučení začátečníci)

neděle 8.5.2022 (doporučení pokročilí)

neděle 15.5.2022 (doporučení začátečníci)

13.12.2023

Velký Vánoční turnaj pro pokročilé i začátečníky 15. 12.

Vezměte si sebou vánoční tričko,čepici či další doplněk a vychutnejte si horký drink a nebo pivko Zdarma!

13.12.2023

Turnaj pro mírně pokročilé - 17.12.2023

Každý mírně pokročilý tu musí být!!

Základní informace

Turnaje pořádáme Každý týden.

Cílem je zahrát si pinec, pobavit se, seznámit se s hráči, naučit se něco nového. Účast na turnajích doporučujeme také pro ty, kteří mají zájem hrát pravidelně ping pong a chybí jim parťák.

Cena a přihlášení‍

Zápisné na turnaj je 200 Kč/osoba (pokročilí 300Kč), platí se online předem v rezervačním systému.

Hlavní cena pro vítěze začátečnického a mírně pokročilého turnaje je láhev kvalitního alkoholu, kterou, předpokládáme, stejně spolu všichni vypijeme:) Pro vítěze pokročilých turnajů máme nachystanou odměnu v podobě medailí a cenných poukázek na ping-pong.

KDO, KDY, KDE

Turnaje probíhají v pátek, sobotu a neděli (podle rozpisu), přesný čas je vždy v detailním popisu konkrétního turnaje (odkaz výše). Lepší je přijít s předstihem.

Turnaj je určen pro nadšence, hobíky, amatéry. Pokud hrajete výš, než městský přebor, tak u ná nenajdete vhodné soupeře.

Maximální počet účastníků je 24, je možné se zaregistrovat jako náhradník.

Jak být informován

O plánovaných turnajích se dozvíte z nástěnky v baru, v aktualitách na naše webu, posíláme email všem, kdo mají zaregistrované zasílání newslettery (novinky) v naše rezervačním systému a informace zveřejňujeme na naší FB stránce.

Systém turnaje‍

Začátečníci:

Hrajeme systémem na dvě kola po 4-5 skupinách, podle počtu hráčů. Na základě výsledků prvního kola jsou hráči rozřazeni do skupin druhého kola, a v tomto kole je určeno finální pořadí. Každý z účastníků hraje stejný počet zápasů, v prvním kole se potká se soupeři všech výkonností, v druhém kole hraje proti soupeřům na obdobné úrovni.

Obvykle hráč v průběhu jednoho turnaje odehraje přibližně 7-8 zápasů po 2-3 setech.

Hodnocení: hráč dostane z každého zápasu 0-3 body, 0 - pokud prohrál oba sety, 1 - pokud jeden set vyhrál, ale měl horší rozdíl skore, 2 - pokud jeden set vyhrál, a měl lepší rozdíl skore, 3 - pokud vyhrál oba sety.

Pokročilí:

Hrajeme švýcarským systémem, který můžete znát například z hurá ligy, multi ligy nebo z většiny dalších sportů. V každém kole vám program nalosuje protihráče s podobným počtem bod. Proti žádnému hráči nemůžete hrát dvakrát za turnaj a u výsledného pořadí záleží i na získaných míčcích. Během čtyř hodin se stíhá odehrát 7 zápasů, přičemž většina z nich bude proti výkonnostně stejně dobrým protihráčům.

dlouhodobý Bodovací systém u pokročilých turnajů

Aktuální body jsou zde.

Za každý turnaj získá hráč tolik bodů, kolik soupeřů skončilo pod ním v hodnocení, nejméně však 5 bodů.

Příklad: Když se turnaje zúčastní 20 hráčů, tak vítěz má 19 bodů, druhý 18, a tak dále, až hráči, kteří se byli 1-5 od koce mají shodně 5 bodů.