Aktuality Stolní tenis

Pokračování provozu

16.5.2021

Pinpongová hala i Hravý bar má nového provozovatele. Stolní tenis v provozu od 25.5.

Vážení a milí hosté, přátelé,
blíží se konec nejpřísnějších COVID opatření. A s tím i otevření sportovišť. Včetně toho našeho.

Nový provozovatel

Jak již mnozí víte, vzhledem k situaci jsme se já a pan Barvínek sice rozhodli skončit s provozem herny a baru, Stolní tenis a Hravý bar však bude na Václavské 6 fungovat dál!. Podařilo se nám najít dva šikovné mladé muže Kubu a Kubu, kteří budou v provozu dále pokračovat, tak jak jste byli zvyklí.

Kontakty

Důležité kontakty zůstávají stejné. Stále můžete volat na telefon 605 048 049. Můžete psát na email stolnitenisbrno@gmail.com. Facebooková stránka Stolní tenis a Hravý bar funguje také.

Nový web a rezervační systém

Dlouho očekávaná a potřebná změna, na které s Davidem pracujeme už od podzimu: nové webové stránky jsou jak vidíte v provozu od neděle 16.5. Zde také najdete odkaz na nový profesionální rezervační systém.

Registrace do rezervačního systému

S ohledem na pravidla GDPR - pokud máte zájem o rezervace stolního tenisu na Václavské, je nutné, abyste si v novém rezervačním systému udělali novou registraci. To se netýká, těch z vás, kteří u nás mají platné permanentky, těm byly registrace přeneseny a zašleme jim nové přístupové údaje.

Permanentky

Nový provozovatel (Jakub Straka) se zavázal všem, kteří u nás mají platné permanentky umožnit vyčerpat již zakoupené kredity.

Platnost permanentek se prodlužuje o dobu, po kterou bylo a bude zavřeno z důvodů vládních opatření, kdy nebylo možné kredity uplatnit. Všechny takovéto platné permanentky, a tedy i účty jejich držitelů, jsme již převedli do nového systému a na vámi uvedený email vám zašleme vaše nové přístupové údaje.

Turnaje

Jakmile to situace umožní, můžete se také těšit na pokračování našich pravidelných turnajů. Pan Straka se domluvil s panem Barvínkem, že turnaje, dokud to bude všem vyhovovat, bude nadále organizovat pan Barvínek.

Všem přejeme pevné zdraví a doufáme, že se s vámi opět brzy uvidíme v hale stolního tenisu na Václavské jako dřív. Jen my už budeme sedět mezi vámi na druhé straně baru.

Užívejte jaro a buďte hraví!

Lenka Navrátilová

Důležité novinky

V herně je nyní výrazně posílené osvětlení nad stoly a v šatně.

Jakmile to schválí karetní asociace, bude možné platit kartou jak při rezervaci (platba předem), tak na pokladně.

Otevřeno budeme mít od úterý 25.5.2021 a to maximálně pro 10 hráčů najednou a zavřený bar (to bohužel odpovídá současným podmínkám provozu - https://covid.gov.cz/opatreni/volny-cas/omezeni-vyuzivani-sportovist), s sebou je potřeba mít negativní test (do formuláře na baru podepíšete, že jej máte), nebo potvrzení (může být elektronicky) o očkování.

Těší se na vás

Jakub Straka

Další věci

Mohlo by vás ještě zajímat...